Lezárult a 2020-2021-es bajnokság. Idén sem ért bajnoki címet az első hely!

Immár hivatalosan is véget ért a 2020 – 2021- es megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság, ahol pont került annak a végére, hogy most sem lehet bajnok az, aki az első helyen végzett!
Mint ismeretes csapatunk a pályán elért eredményével az idén is az első helyen végzett 83 pontot szerezve, 26 győzelemmel, 5 döntetlennel és mindössze 1 vereséggel, 191 : 39 -es gólaránnyal! Ennek ellenére a harmadik helyen végzett Romhány lett a bajnok, a negyedik helyezett Dejtár pedig a harmadik! Csapatunk így a második helyen, míg az Érsekvadkert a tizenkettedik helyen végzett! Ez így már elég komolytalanra sikerült, csapatunknak mindezek ellenére nincs miért szégyenkeznie, büszkék vagyunk a fiúkra! A bajnok Romhány és a bronzérmes Dejtár csapatának pedig gratulálunk! Erre már csak annyit mondhatunk, hogy ez egy nagy VICC!!!